zadzwoń: Gdynia (58) 620 52 95, Gdańsk (58) 553 04 50

Gdynia, ul.Wybickiego 3 lub Gdańsk, ul.Obr. Wybrzeża 2 - Zobacz lokalizacje

O nas

O nas

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w naszym serwisie internetowym

Centrum Stomatologicznej Diagnostyki RTG funkcjonuje na rynku usług medycznych od 2000 r. Nasza pracownia radiologii stomatologicznej oferuje pełen zakres badań RTG stosowanych we współczesnej stomatologii, jak również laryngologii i okulistyce. Pracownia CSDRTG spełnia najostrzejsze polskie oraz europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia i materiały medyczne będące w wyposażeniu naszego gabinetu posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty zezwalające na stosowanie w radiologii.

Naszym celem jest dostarczenie Pacjentom oraz Lekarzom wysokiej jakości zdjęć RTG przy równoczesnym zachowaniu wszelkich zasad ochrony radiologicznej badanych osób. Możemy osiągnąć ten cel, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości aparatury rentgenowskiej fińskiej firmy Planmeca, która jest wiodącym producentem wysokospecjalistycznej aparatury medycznej.

Najważniejszy naszym atutem , dzięki któremu cieszymy się Państwa zaufaniem już od 16 lat, jest doświadczony i wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań aby Pacjent był obsłużony profesjonalnie i czuł się komfortowo .

: (58) 620 52 95
: (58) 553 04 50


...lub wypełnij formularz kontaktowy:

Do formularza